Aktuality - Zápas Mareka Ujlakyho

Zápas Mareka Ujlakyho

Poďakovanie.
Starosta obce Zeleneč vyslovuje poďakovanie Marekovi Ujlakymu za reprezentáciu obce Zeleneč, počas celého aktívneho pôsobenia vo futbale v Zelenči, Spartak Trnava a všetkých ostatných a za všetko, čo spravil pre slovenský futbal.
Ďakujem všetkým futbalistom Spartak Trnava, ktorí prišli dňa 14.9.2019 odohrať rozlúčkový zápas Mareka Ujlakyho.
Taktiež vyslovujem poďakovanie teamu Mareka Ujlakyho a veľmi pekne ďakujem za dres číslo 10
ĎAKUJEME Marek
Zápas ukončil Marek krásnym gólom a výhrou 4:3
Za Spartak Trnava Starí pani nastúpili hráči:brankár - Jozef Ochaba,Ján Fiľak,Marián Tibenský,Vladimír Ekhart,Robert Ovad, Peter Hambálek,Vojtech Petráš,Majo Hodulik,Peter Hluško,Kamil Kopúnek,Bohuš Duchoň,Michal Gašparík st.,Michal Gašparík ml.
Vo výbere Mareka Ujlakyho si zahrali:brankár Viliam Gottstain,Marek Ujlaky st.,Marek Ujlaky ml.,Anton Šmidovič,Peter Marko,Peter Mizera,Marek Vavro,Ján Mruškovič,Peter Bilčík,František Ujlaky,Martin Belko,Andrej Filip,Ladislav Doma,Peter Ďuriš,Peter Doležaj.

Dátum vloženia: 16. 9. 2019 14:40