Aktuality - OZNAM - Rozhodnutia k dani z nehnuteľnosti a poplatku za komunálny odpad na rok 2020

Obec Zeleneč oznamuje občanom, že v týchto dňoch pracovníčka Obecného úradu doručuje občanom rozhodnutia k dani z nehnuteľnosti a poplatku za komunálny odpad na rok 2020. V zmysle Nariadenia hlavného hygienika SR žiadame občanov, aby pri preberaní Rozhodnutia používali ochranné rúška a rukavice, a pri podpise použili vlastné pero. Preferovanou formou je bezhotovostná úhrada miestnej dane a poplatku za odpady internetbankingom, resp. bankovým prevodom na účet obce uvedený v rozhodnutí. Občania, ktorí nemajú možnosť bezhotovostnej platby a chcú zaplatiť daň v hotovosti do pokladne obecného úradu, sú povinní v priestoroch obecného úradu používať ochranné rúška a rukavice.

Dátum vloženia: 28. 4. 2020 9:54