Aktuality - Harmonogram vývozov odpadu na rok 2024.

Harmonogram vývozov odpadu na rok 2024.

Zmenu vo frekvencii vývozu komunálneho odpadu od 1.januára 2024.

Vážení občania, poslanci obecného zastupiteľstva schválili Všeobecne záväzným nariadením číslo 3/2023 zmenu vo frekvencii vývozu komunálneho odpadu. Od 1.januára 2024 bude komunálny odpad z našej obce vyvážaný podľa zverejneného časového harmonogramu jeden krát za tri týždne. Spoločnosť FCC nám zaslala harmonogram vývozov odpadu na rok 2024 (viď obrázok). FCC Trnava odporúča občanom vykladať nádoby najneskôr o 6.00 hodine ráno v deň vývozu. Spoločnosť FCC dáva do pozornosti občanom možnosť využiť ich aplikáciu VYLOŽ SMETI, ktorú si môžete stiahnuť do telefónov z Google Play alebo AppStore.

Šikovná aplikácia Vylož smeti vám vždy včas pripomenie termíny odvozu odpadu.

• Aplikácia je určená pre obyvateľov rodinných domov v obciach, v ktorých odvoz odpadu realizuje spoločnosť FCC

• Je jednoduchá, prehľadná a praktická

• Ponúka prehľadný kalendár s najbližšími termínmi vývozu odpadu na danej adrese aj možnosť nastaviť si pripomienky na ich odvoz

• Stačí zadať adresu a vybrať druh odpadu (komunálny odpad, plasty, papier, biologický odpad).

• Pripomienky je možné nastaviť pre vybrané komodity alebo pre všetky druhy vašich odpadov.

• Pripomienku je možné nastaviť v takom časovom predstihu, aký je pre každého najvhodnejší.

Dátum vloženia: 18. 12. 2023 10:52