Potok Parná - údržba.

Vážení občania,

na ulici Hlavná, vlastníci nehnuteľnosti záhrad, cez ktoré preteká potok Parná, náhon na mlyn a za mlynom, Vás starosta obce vyzýva a dôrazne žiada, aby ste odstránili hrádze, naplaveniny, prekážky, ktoré sa nachádzajú v trase toku a odstránili rastliny, ktoré zabraňujú prietoku vody. Z tohto dôvodu prichádza k vybreženiu a vytápaniu záhrad a v inej časti zasa k nedostatku vody v toku. Preto Vás obecný úrad vyzýva , aby ste aj na susedných záhradách vykonali kontrolu a v prípade neudržiavaných záhrad odstránili tieto nedostatky, prípadne to oznámili na obecnom úrade, kde treba takýto zásah vykonať. Dnes a zajtra pracovníci obecného úradu vykonajú kontrolu na jednotlivých úsekoch, aby neprichádzalo k poškodzovaniu majetku a úrody občanov.

Za pochopenie a spoluprácu ďakujeme.

Dátum vloženia: 8. 7. 2021 10:48
Dátum poslednej aktualizácie: 8. 7. 2021 11:02