Aplikácia vylož smeti.

smeti

Šikovná aplikácia Vylož smeti vám vždy včas pripomenie termíny odvozu odpadu, kedy sa u vás zastavíme.
Aplikáciu je možné si stiahnuť do vášho mobilného telefónu z Google Play alebo AppStore.

• Aplikácia je určená pre obyvateľov rodinných domov v obciach, v ktorých odvoz odpadu realizuje spoločnosť FCC
  • Je jednoduchá, prehľadná a praktická
  • Ponúka prehľadný kalendár s najbližšími termínmi vývozu odpadu na danej adrese aj možnosť nastaviť si pripomienky na ich odvoz
  • Stačí zadať adresu a vybrať druh odpadu (komunálny odpad, plasty, papier, biologický odpad)
  • Pripomienky je možné nastaviť pre vybrané komodity alebo pre všetky druhy vašich odpadov
  • Pripomienku je možné nastaviť v takom časovom predstihu, aký je pre každého najvhodnejší.
Dátum vloženia: 30. 12. 2021 11:14
Dátum poslednej aktualizácie: 30. 12. 2021 11:18